MATE projekte dirba VDU (Vytauto Didžiojo universitetas), WSEI (Liublino aukštoji ekonomikos ir inovacijų mokykla); ULL (La Laguna universitetas) ir UA (Alikantės universitetas) mokslininkai.

Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkai

Dr. Judita Kasperiūnienė

Vytauto Didžiojo universiteto lektorė, tyrėja. Judita yra edukologijos mokslų daktarė, kompiuterių inžinerijos magistrė, nuotolinio mokymo pedagogikos magistrė. Vytauto Didžiojo universitete Judita dėsto bakalauro studijų kursus „Papildytos realybės inžinerija“ (4 ECTS), „Kūrybinės multimedijos“ (4 ECTS). Aleksandro Stulginskio universitete Judita Kasperiūnienė yra atsakinga už universitetinių nuotolinio mokymosi veiklų koordinavimą bei dėstytojų ir studentų konsultavimą nuotolinio mokymo klausimais. Aleksandro Stulginskio universitete Judita dėsto magistrantūros studijų dalykus „Edukacinės ir profesinės veiklos inovacijos“ (6 ECTS), „Edukacinės technologijos“ (6 ECTS) bei bakalauro studijų dalyką anglų kalba „Socialinės medijos ir bendravimas internete“ (3 ECTS).

Moksliniai interesai – savireguliacinis mokymasis, suaugusiųjų mokymasis, technologijomis grįstas mokymasis, kūrybinis mąstymas, papildytos realybės technologijos, žmogaus ir kompiuterio sąsaja.

Judita yra projektų vadybos ekspertė, turinti kompetencijų tarptautinių projektų administravime, komandos formavime, multimedijos ir virtualaus mokymo medžiagos ir turinio rengime. Kaip tyrėja nuo 1995 m. nuolat dalyvauja LMT Visuotinės dotacijos, Struktūrinių fondų, Fp7, Erasmus+, Unesco, Phare, LdV, Grundtvig, Socrates, Equal, bendradarbiavimo per sieną ir kituose projektuose.

Dviejų savaičių ir ilgesni mokymai bei kvalifikacijos kėlimo veiklos užsienio universitetuose: Pisa, Italija (2017, 2016), Umea, Švedija (2014, 2015), Malmo, Švedija (2014), Umea, Švedija (2014), Oslo, Norvegija (2011), Roma, Italija (2005), Goteborg, Švedija (2000), Oslo, Norvegija (2000), Budapeštas, Vengrija (2000).

Publikacijų skaičius Lietuvos virtualioje bibliotekoje (2011-2016) - ​20; iš jų Claritive Analytics -3; kituose tarptautiniuos ereferuojamuose leidiniuose - 15; knygos ir jų skyriai - 3.

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/judita-kasperiuniene-4926b57

Edgaras Ščiglinskas

edgarasDoktorantas, Informatika. Edgaras yra VDU Informatikos fakulteto, Sistemų analizės katedros jaunesnysis mokslo darbuotojas. 2015 m. jis baigė magistrantūros studijas (Taikomoji informatika), Vytauto Didžiojo universitete. Jo tyrimų kryptys: multimedija sistemos ir taikymai, virtualios ir papildytos realybės sistemos, signalų apdorojimas ir matematinis modeliavimas, sistemų valdymas grįžtamuoju ryšiu. Jis taip pat dirba jaunesnioju mokslo darbuotoju Baltijos Pažangių Technologijų Institute (BPTI). Jis dirba Multimedijos ir IT (nacionalinių ir tarptautinių) projektų programuotoju kartu su kitais įvairių tyrimų ir technologinių sričių ekspertais.

El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-ščiglinskas-3ba1b5110 

 

Dr. Aušra Vidugirienė

ausraAušra yra VDU Informatikos fakulteto docentė ir mokslo darbuotoja. Jos ekspertinės žinios apima emocijų reguliavimo modeliavimą bei multimedijos sistemų valdymą grįžtamuoju ryšiu, signalų apdorojimą ir prognozavimą.

Jos ir bendraautorių moksliniai straipsniai publikuoti skirtinguose žurnaluose, turinčiuose nenulinį citavimo indeksą bei knygų skyriuose. Savo mokslinius tyrimus ji pristatė tarptautiniuose mokslo renginiuose. Dr. Aušra Vidugirienė dirbo tyrėja įvairiuose nacionalinio (finansuotuose Lietuvos Švietimo ir Mokslo ministerijos) ir tarptautinio (FP6) lygio moksliniuose projektuose. Ji dirbo eksperte keliuose Europos Komisijos mokslo projektų vertinimo procesuose (FP7, Horizon2020) ir dirba eksperte valstybinio lygmens mokslo ir verslo projektų vertinimo procesuose. Šiuo metu ji aktyviai vykdo mokslinius tyrimus ir dalyvauja Europos Komisijos finansuotame projekte MATE. Ji dėsto informatikos magistro ir bakalauro studijų studentams: Duomenų kodavimas ir suspaudimas, Algoritmų analizė, Sistemų analizė ir modeliavimas.

El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

ResearchGate: https://www.researchgate.net/profile/Ausra_Vidugirien

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/au%C5%A1ra-vidugirien%C4%97-1aa58551/